Józefów, ul. 3 Maja 129

tel. +48 22 398 08 10

         512 332 730

klub.strumyk@sternik.edu.pl

www.sternik.edu.pl

 

 

Nauczyciele


Magdalena Mazan

Nikt się nie nudzi, kiedy Pani Magda jest w pobliżu. Wyobraźnia, pomysłowość i kreatywność – to cechy charakterystycznie tejże osoby. Pedagogika Montessori, która jest Jej bliska ze względu na wykształcenie i zamiłowanie, doskonale przydaje się w prowadzeniu zajęć.

Wolny czas najchętniej spędza z Mężem i 3 dzieci. Jej pasją jest fotografia. Często można zobaczyć Ją z aparatem, a rzadko po drugiej stronie obiektywu. Lubi czytać książki, dzielić się życiem na rodzinnej stronie internetowej (i nie tylko) oraz delektować się smakiem włoskiej kawy.  

 

 

 

 

 

 

 


Monika Osenko

Ukochana przez dzieci, dzięki swej energii, radości i pomysłowości. Każde zajęcia koloruje barwami muzyki płynącymi z Jej gitary oraz innych instrumentów na których mogą grać dzieci. 10-letnie doświadczenie pracy w Strumieniach pozwala Jej udoskonalać zajęcia tak, by były one atrakcyjne dla naszych dzieci.

Prywatnie – uwielbia słodkości! Najchętniej delektuje się nimi przy muzyce poważnej bądź jazzie. Należy do Polskiego Towarzystwa Carla Orffa i cyklicznie uczestniczy w orffowskich warsztatach muzycznych. Gra na gitarze oraz fortepianie. Kiedy tylko ma czas jeździ w góry, które kocha od zawsze.

 


Powered by JS Network Solutions